Vizyonumuz

Apeks Mühendislik, uluslararası tecrübesi ile bir araya gelen ve gücünü arttıran alanında uzman mühendisler tarafından kurulmuş olup Çukurova bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız; dünya çapındaki tecrübeleriyle bölgede ‘üretimin durmaması’nı kendine ilke edinmiştir. bu nedenle Apeks Mühendislik, profesyonel anlamda makinelerinize özel çıkarılan dünya standartlarındaki ‘düzenli bakım’ sistemleri sayesinde, üretimde oluşabilecek aksaklıkları minimize edip, gerektiğinde hızlı çözümler üretebilmeyi vaat ederek müşterilerinin kendi sektörlerindeki prestijlerine katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

Misyonumuz

Günlük iş hayatınızda her ne kadar çalışırken farkında olmasak ta her an bir arıza ile karşılaşıp üretimin durması noktasına gelmeniz mümkündür. Bu gibi durumlara karşı hazırlıklı olup, zararı minimumda tutmak profesyonel üretimde en akıllıca yöntemdir. Bu nedenle unutulmamalıdır ki, makineler her ne kadar çalışırken sorunsuz gibi görünse de aslında her an eskiyen ve deforme olan parçaları vardır. Biz Apeks Mühendislik olarak; bu konuda uzman mühendislerimizle bu ekipmanların endüstriyel ömürlerini takip ederek arızaları oluşmadan önce tespit edip, hem makinelerinizi hem de işletmenizi daha ciddi zararlardan korumayı kendimize ilke edinerek, çalıştığımız işletmelere destek olmayı amaçladık.

Bu amaç doğrultusunda hizmet verdiğimiz alan şunlardır;

01 Akışkan transferlerinde kullanılan pompalar, valflar ve devre bakımları


02 Yangın Söndürme Sistemleri 


03 Çelik Konstrüksiyon ve imalat


04 Soğutma ve Havalandırma Sistemleri


05 Mekanik imalat ve modelleme

Yeteneklerimiz

Konusunda uzman mühendis kadromuzla yaptığımız bakım – onarım uygulamalarından bazıları;

Santrifüj ve Dişli Pompalar 

Kazanlar ve Bakımları 

Soğutma Sistemleri 

Hidrolik ve Pnömatik Sistemler